0 Kč 500 Kč

Dámské kalhotky Aletta

199 Kč 229 Kč

Dámské kalhotky Aletta

199 Kč 229 Kč

Dámské kalhotky Aletta

199 Kč 229 Kč

Dámské kalhotky Aletta

199 Kč 229 Kč

Dámské kalhotky Teresa

169 Kč 199 Kč

Dámské kalhotky Fiametta

169 Kč 199 Kč

Dámské kalhotky Rita

189 Kč 229 Kč

Dámské kalhotky Lucia

159 Kč 199 Kč

Dámské kalhotky Antonietta

179 Kč 199 Kč

Dámské kalhotky Carmela

139 Kč 219 Kč

Dámské kalhotky Rosa

189 Kč 199 Kč

Dámské kalhotky Maria

229 Kč 299 Kč

Dámské kalhotky Viviana

139 Kč 199 Kč
Kalhotky

Dámské a dívčí kalhotky

Nejpořizovanějším spodním prádlem jsou bezpochyby dámské kalhotky, které se v módním světě neodlišují pouze barvou a materiálem, ale i různými střihy, kde si každá žena a dívka najde ten svůj správný.

Dívčí kalhotky se zhotovují z příjemných materiálů, které dobře snese i citlivá mladá pokožka. Ukončené mohou být jemnou i silnější gumičkou, olemovány krajkou či barevnými elastickými šnůrkami. U dívek vyhrávají pestré barvy a něžnější, nepřekombinované střihy. Neškodí potisky na přední i zadní straně. Dívčí kalhotky jsou oblíbené dále s veselými nápisy, obrázky, puntíky, proužky, květinovými a zvířecími motivy. Barvy letí bílé, černé, růžové, modré, žluté, tyrkysové, zelené a fialové. 

Proč je důležité vybrat si kvalitní dámské kalhotky?

Dámské kalhotky se vyplatí pořizovat v nápaditých designech, barvách a z kvalitních materiálů. Levné kalhotky se často velmi snadno rozpárají a nedrží tvar, což žádné postavě ani skvělé náladě neprospívá. Určitě je dobré vyzkoušet různé střihy a uvidíte, co vám nejlépe padne. K dostání jsou klasické dámské kalhotky, tanga, bikiny, nohavičky i boxerky pro dámy.  Vyšší střihy se hodí pro objemnější boky a postavy. O optické zeštíhlení se rovněž postarají stahovací dámské kalhotky, které většinou nemají žádné extra střihy, ale na druhou stranu jsou velmi praktické a pohodlné. Klidně je využijete stejně jako kalhotky s nohavičkami i na spaní.  

Vyberte si spodní prádlo podle vaší postavy

Jestliže se pyšníte štíhlou a vysokou postavou, perfektně vám sednou nohavičkové dámské kalhotky, bikiny nebotanga. Vykrojené nohavičky navíc zajistí optické prodloužení nohou. K dispozici jsou různé materiály, mezi kterými vládnou elastické lesklé a matné tkaniny, měkké krajky, satén a hladké mikrovlákno. Kombinace kvalitních materiálů má pro dámské kalhotky za výsledek pohodlnost při nošení. Nic vás nebude kousat a nepříjemně šimrat, vybrané střihy perfektně sednou a ani po několikarém vyprání neztratí kalhotky svůj původní tvar elegantního prádla. Jestliže hledáte plavky na letošní koupání, přejděte do sekce dámské plavky a vyberte si z aktuální letní kolekce.